Dvě domácí výhry holek U11

Dvě domácí výhry holek U11

Kategorie: Články | 2021 | U11

V sobotu 6. 11. nastoupilo družstvo holek U11 ke svému druhému soutěžnímu dvojzápasu Moravskoslezské oblasti. Za podpory fanoušků a rodičů jsme se s holkama sešli v plné sestavě všech 13 hráček a plni očekávání se pustili do boje s dosud neporaženou SBŠ Ostravou Porubou. Od prvním minut zápasu byly naše holky ve vedení, dobře bránily i útočily a postupně navyšovaly náskok až na konečné vítězství 38:10. Před druhým zápasem jsme zůstávali nohama na zemi, že všechno může vypadat jinak, že nesmíme podcenit začátek a nezaspat. Všechny holky byly plné energie, vylepšily útok a střelbu a soupeře už k ničemu nepustily. Druhý zápas vyhrály rozdílem třídy 90:8.

Chválím úplně všechny za převedený výkon, týmovou hru a nasazení, začlenění nových holek do týmu a přátelskou atmosféru na lavičce. Přesto, že košů mohlo padnout ke konci utkání ještě více, bylo pak naším hlavním cílem dát možnost zahrát si a zastřílet hlavně těm "novým". To se podařilo, holky splnily, co měly za úkol a výsledkem jejich společného snažení bylo, že se všech 13 hráček střelecky prosadilo a každá z holek si dala svůj první (nebo několikátý) koš. Což je asi tou největší odměnou a zároveň povzbuzením do dalšího trénování.

Body: Nejezchlebová 26, Kučová 22, Kárová 20, Kaplová 16, Činčarová 10, Langrová 8, Nejedlá 8, Kučerová 6, Přichystalová 4, Pallová Daniela 2, Pallová Denisa 2, Ševčíková 2, Maruška 2.

Trenérka Lenka Kárová