Dvě výhry holek U11 proti Frýdku-Místku

Kategorie: Články | 2021 | U11

V sobotu 4.12. odehrálo družstvo holek U11 v tělocvičně na ZŠ Mlýnské další dva zápasy své kategorie s Frýdkem-Místkem. A byly to zápasy opravdu parádní. Holky se sešly v deseti, tudíž jsme zase jednou mohly hrát na dvě pětky a zahrály si všechny holky stejné množství minut. Soupeř přijel se sedmi hráčkami. Od prvních minut holky nenechaly nikoho na pochybách, že se zlepšují každým zápasem, soupeřkám nedaly ani kousek prostoru a byly lepší ve všech částech utkání. Oba dva zápasy holky vyhrály o parník, první skončil výsledkem 112:20 a druhý podobně 101:31.

Opět velká pochvala všem za nasazení a obětavost. Každá z holek ví, co by ještě bylo potřeba zlepšit - u někoho návrat do obrany, u jiného střelba pod košem. Ale obecně můžu říct, že holky hrají na hranici svých možností, mají dobrou fyzičku, hrají s radostí a chvilky na zápasech i trénincích si užívají. Jsem ráda, že na zápas dorazily i momentálně zraněné Ráchy a Lenča a mohly být součástí družstva. Takže se nebudeme flákat, doléčíme zranění, nabereme další síly a na tréninku budeme zase makat :-)

Body: Kárová 71, Nejezchlebová 48, Kučerová 24, Kučová 22, Nejedlá 20, Maruška 8, Pallová Daniela 6, Pallová Denisa 6, Přichystalová 6, Ševčíková 2.