Holky U11 V Březnu

Holky U11 V Březnu

Kategorie: Články | 2021 | U11

V neděli 6.3. odjely holky U11 k venkovnímu dvojzápasu se SBŠ OSTRAVA JIH. V deseti holky odehrály dva vítězné zápasy, ubránily soupeřovu nejlepší hráčku, kterou k ničemu nepustily, přivezly si z Ostravy dva jasné výsledky 64:7 a 63:8. Bylo to vydařené utkání ve všech směrech. Nejvíc mě ale těší, že se střelecky i na hřišti prosadily všechny holky, už není nikdo, kdo by jezdil na zápasy "do počtu či na střídání". Všechny holky se stávají vyrovnanými členkami týmu a to je náš největší cíl. Zápasy totiž nejdou uhrát se čtyřmi nebo pěti bodujícími.

Body: Kárová 24, Nejedlá 21, Langrová 18, Kučová 17, Zimová 12, Činčarová 11, Kaplová 8, Přichystalová 6, Pallová Denisa 6, Pallová Daniela 4.

To, co se povedlo o dva týdny dříve v Ostravě, jsme nedokázali zopakovat ve Frýdku. V sobotu 19.3. jsme si tam jeli pro dvě vítězství, ale narazili jsme. Sice v devíti, ale to nás samozřejmě neomlouvá. V takovém počtu jsme už letos hráli několikrát. Od prvního zápasu byl rozhodčí proti nám, ze zápasu se postupně stávalo ragby. První zápas jsme i přesto poměrně jasně vyhráli 41:21 a asi jsme podlehli vítězné atmosféře. Druhý zápas už basket příliš nepřipomínal, stal se z něj tvrdý a drsný boj. Holky chválím, že to nevzdaly a dobojovaly až do konce, i když to bolelo. Krom rozhodčího nás potopila i naše hra. Bodově jsme to táhli jen přes tři hráčky a to prostě nejde. Co jsem chválila před dvěma týdny v Ostravě (zapojení celého týmu i střelecky), jsme nezvládli. Zapsali jsme si první letošní soutěžní prohru 41:54. Alespoň máme poučení pro příště, že musíme zabrat všichni společně a táhnout za jeden provaz.

Body: Kárová 40, Kaplová 21, Nejezchlebová 20, Nejedlá 1, Kunertová, Pallová Daniela, Pallová Denisa, Přichystalová, Ševčíková.

Trenérka Lenka Kárová