Muži končí sezónu 2021/22 Středomoravské ligy mužů na pátém místě

Muži končí sezónu 2021/22 Středomoravské ligy mužů na pátém místě

Kategorie: Články | 2021 | Přípravka

Muži ve svém posledním zápase podlehli Prostějovu a s bilancí sedmi výher a třinácti porážek končí sezónu Středomoravské ligy mužů na pátém místě. Hold, co naplat, postup se urvat nepodařilo, ale ostuda to také nebyla.

V zápase s Prostějovem už šlo všem zúčastněným o jediné. Pojďme už tu sezónu konečně dohrát. Zejména v play-off se nám nahromadilo několik bolístek a zranění, takže do zápasu bylo v konečném důsledku připraveno zasáhnout pouze sedm hráčů s tím, že Honza Macháček dělal se svým zraněným kolenem jen železnou zálohu, když by bylo nejhůře. Ostatní zúčastnění se kousli a dělali co mohli.

Výsledné skóre 75:89 (10:22 31:45 48:67) nevypadá nijak strašidelně, takže zápas jsme odehráli jakž takž se ctí. Trochu hůře vypadá bilance střel za tři body (3:15), která je výrazně ve prospěch soupeře. To je věc, která nás trápila v podstatě celou sezónu a na které budeme muset v průběhu letní přípravy zapracovat. Naši tříbodoví střelci za zbytkem soutěže těžce zaostávají.

Posledním zápasem nám tedy skončila sezóna a od května pomalu hurá na kondiční přípravu. V září chceme být rychlejší, silnější, dravější a přesnější. A cílem opět samozřejmě nemůže být nic jiného než útok na postup ;-)

Body v zápase: Friedl Robert 23, Drlík Martin 16, Ambrož Zdeněk 12, Mikulášek Radek 11, Hauser Tomáš 9, Kopp Lukáš 4, Macháček Jan 0.

Šestky celkem (8/12; 67 %): Friedl 2/4, Ambrož 3/3, Mikulášek 3/5.

Trojky (celkem 3): Friedl 1, Ambrož 1, Hauser 1.

Basketu zdar Tomáš Hauser