Muži podlehli UPéčku

Muži podlehli UPéčku

Kategorie: Články | 2021 | Muži

Porazit mistra, to se nestává každý den, a ani tentokrát tomu tak nebylo. Olomoucká univerzita, která si již s předstihem zajistila vítězství ve Středomoravské lize mužů a která do mohelnické arény nepřijela v nijak oslnivé sestavě (někteří patrně stále slaví v Restauraci Stodola), se nenechala zaskočit a přejela nás jako pendolino na trase Pardubice – Olomouc.

Přemíra snahy a možná i přemotivovanost domácích byla spíše kontraproduktivní. Někdy tak moc chcete, až to totálně nejde. Vzdorovat jsme dokázali jen první čtvrtku a pak jsme se složili. V průběhu utkání se postupně zranili tři hráči, čtvrtý si nedoléčené zranění prohloubil a bylo po zápase 61:96 (15:17; 30:51; 41:67).

Trochu smutná tečka za jinak ne špatnou sezónou. Pokud jsme v dostatečném počtu a máme natrénováno, tak jsme schopni odehrát slušná utkání a porážet i lepší týmy. Jako poslední nám chybí dohrát odložené utkání s Prostějovem. Bohužel komunikace ohledně náhradních termínů poněkud vázne, tak je docela možné, že muži mají letos po sezóně.

Body v zápase: Kopp Lukáš 15, Drlík Martin 14, Friedl Robert 9, Faltus Ivo 8, Hauser Tomáš 6, Mikulášek Radek 5, Ambrož Zdeněk 2, Macháček Jan 1, Slepička Zdeněk 1 a Olbert Jaroslav bez bodu.

Šestky celkem (7/19; 37 %): Friedl 1/2, Macháček 1/2, Ambrož 0/3, Slepička 1/2, Faltus 2/8, Drlík 2/2.

Trojky (celkem 2): Mikulášek 1, Kopp 1.

Trenér Tomáš Hauser