Muži s „hurá basketem“ na UPéčku narazili

Muži s „hurá basketem“ na UPéčku narazili

Kategorie: Články | 2021 | Muži

Muži v rámci čtvrtého kola Středomoravské ligy mužů sehráli utkání na půdě SK UP Olomouc B. V okleštěné sestavě bez několika omluvenkářů a chronických hypochondrů jsme se na zápas s nadupanou Olomoucí vydali s tím, že zkusíme zabojovat, aby ta ostuda byla co nejmenší.

Po první zahřívací a z naší strany i ucházející čtvrtce s námi však olomoučtí roztočili kolotoč, který se stále zrychloval a nikdo se neměl k tomu, aby ho zastavil. Sami jsme se utápěli nekonečným počtem ztrát, neutuchajícím a neefektivním driblinkem, popřípadě nájezdy do plné bedny a podobnými hurá akcemi, které zpravidla končily brejkem a košem soupeře. Nepřidala nám ani nepříjemná a agresivní olomoucká obrana, která nám nedovolila téměř žádnou rozehru. Nemluvě o katastrofální střelbě ze střední a dlouhé vzdálenosti a zoufalých šestkách.

A takto to šlo minutu po minutě v podstatě celý zápas, který jsme si protrpěli až k milosrdnému skóre 84:48 (17:11 41:28 55:30). Šanci na reparát máme tento pátek doma se Šumperkem.

Body v zápase: Friedl Robert 11, Hauser Tomáš 11, Ambrož Zdeněk 9, Mikulášek Radek 9, Slepička Zdeněk 6, Jan Linhart 2, Vlk Šimon a Macháček Jan bez bodu.

Šestky celkem (8/22; 36 %): Friedl 2/4, Macháček 0/2, Ambrož 1/5, Mikulášek 2/3, Hauser 3/4, Linhart 0/4, 

Trojky (celkem 2): Friedl 1, Mikulášek 1.

Trenér Tomáš Hauser.