Nadstavbová část žákovské ligy U15 - 1., 5. a 8. kolo

Nadstavbová část žákovské ligy U15 - 1., 5. a 8. kolo

Kategorie: Články | 2021 | U15

Tři zápasy za 4 dny odehráli v ŽL U15 naši mladí basketbalisté. V dohrávaném odloženém zápase podlehli ve čtvrtek 3. 3. na palubovce soupeře BK Nymburk poměrem 50 : 93 bodům. V domácím sobotním zápase prohráli v sobotu 5. 3. s družstvem Basketbal TJ Svitavy 55 : 74 bodům, když o svém vítězství rozhodli hráči Svitav již ve druhé čtvrtině zápasu. V neděli 6. 3. dokázali naši hráči zvítězit nad stejným soupeřem na jeho palubovce. Ze Svitav si tak přivezli zasloužené vítězství 57 : 49 bodům. V průběhu našeho vítězného nedělního zápasu byli většinu herního času stále ve vedení hráči Svitav. Zasloužený zlom ve skóre nastal až 4 minuty před koncem zápasu a naši hráči se tak mohli po dobrém kolektivním výkonu radovat z dalšího vítězství v žákovské lize.

V uvedených zápasech nastoupili a bodovali: Matěj Šupina 77, Jan Zapletal 47, Robin Petřivalský 16, Matěj Mršťák 10, Rostislav Šnobl 6, David Zapletal 2 , Štěpán Hampl 2 a Daniel Kormaník 2 body. V zápasech ještě nastoupil Jan Beran.

Ing. Milan Brádler