Nedělní výhra holek U12 s Havířovem

Nedělní výhra holek U12 s Havířovem

Kategorie: Články | 2022 | U12

V neděli 23. 4. odehrály holky U12 poslední domácí dvojzápas se soupeřkami z Havířova. Dopředu jsme tušili, že soupeř přijede dobře připravený a v plné sestavě, nebylo proto možné jej podcenit. Zároveň jsme však doufali ve snazší kořist a výhru. Přesto, že se holky dobře rozcvičily a byly naprosto připravené, soupeř začal velice zostra a v první čtvrtině dokonce o dva koše vedl.

Po náročných zápasech na Easter Cupu, kde jsme dokázali bojovat jako jeden tým, holky neztratily hlavu, nepropadly prohře v zápasu a začaly bojovat na ještě vyšších obrátkách. Přijmuly tvrdou hru soupeřek plnou faulů, obrnily se zodpovědným bráněním a zápas ještě do poločasu otočily. Od té chvíle jsme holky z Havířova nenechali už ani nadechnout a nedali jim možnost zápas jakkoli zvrátit. Holky si občas vzpomněly i na hoď a běž či seběhnutí "velké" pod koš. Rychlá nahrávka dopředu před hráčku do protiútoku už je téměř zažitá a se zvednutou hlavou vidíme i spoluhráčky vepředu či volnou spoluhráčku, když soupeřky zdvojí.

Tvrdá dřina z tréninků se začíná ukazovat a to je moc dobře. Jen tak dál, holky!!!

Body: Kárová 31, Králová 28, Kučová 19, Nejedlá 14, Přichystalová Tereza 13, Hamplová 10, Nejezchlebová 8, Dudková 4, Langrová 4, Přichystalová Lucie 4, Kaplová 2, Hetflajšová, Kunertová, Ševčíková.

Trenéři Lenka Kárová, Martin Ševčík