Muži - Prostě noouuu!

Muži - Prostě noouuu!

Kategorie: Články | 2022 | Muži

Lepšího soupeře než Prostějov, jsme si snad na otestování povánoční formy nemohli přát. Každý během svátků tvrdě dřel, odříkal si uzený, linecký a vyhýbal se válení na gauči, jen aby se mohl v prvním zápase letošního roku předvést. I když podle mlaty 103:62, kterou jsme od Prostějova nakonec schytali, je vidět, že dril asi není všechno.

Ok, vylágoš to trochu byl, ale nějaká pozitiva bychom na naší hře určitě našli. Pravděpodobně nejlepší střelecký výkon Drlu a Šimona za několik posledních let, jednoduché body z nacvičených signálů, 100% úspěšnost při střelbě trestných hodů a téměř 100% účast na pozápasové tiskovce u Pechů. K tomu s náma jako podpora a coach vyjel taky Machys, navíc v nové klubové mikině, takže jako sidegame proběhla spontánně i malá módní přehlídka. Není divu, že si předváděčku zkušeně schoval právě do Prostějova, této bývalé Mekky oděvního průmyslu. Tamní fanynky hned poznaly, že se něco děje i mimo hrací plochu a byly jak u vytržení.

Kdo byste měl případně zájem o něco z basketbalového merch, nebo prostě jen chtěl být taky fešák, tak koukněte na náš web…Fanshop | BK Mohelnice. A našim playerům snad nemusím připomínat, že pro ligové hráče je štramácký vzhled téměř povinností, protože na této úrovni nezná módní policie slitování. A když už nám to zas tolik nejde na hřišti, tak ať aspoň vypadáme.

Pro fans pak ještě pozvánka na první letošní domácí zápas, který sehrajeme ve čtvrtek 12. 1. v 19:30 proti Hranicím. Ty zatím zůstávají na chvostu celé ligy s jedinou výhrou a koho asi tak porazili. Jj, je co vracet. Přestože se tyhle rány stejně už nikdy nezahojí, podařilo se nám zápas zlanařit jednu bývalou mohelnickou hvězdu, teď už spíš kulturistu, aby odplata stála za to.

…a jako vždy se můžete těšit na bar v plné.

 TJ OP Prostějov – BK Mohelnice 103:62 (20:10; 46:18; 75:37)

Body: Drlík 22, Hauser 14, Vlk 12, Mikulášek 11, Olbert 3, Miketa bez bodu

Šestky 3/3: Hauser 2/2, Olbert 1/1

Trojky 1: Mikulášek 1

Sííí ya pod bezednými koši

Kapitán Tomáš Hauser.