U14 základní část žákovské ligy, skupina E - Kyjov a Kroměříž

U14 základní část žákovské ligy, skupina E - Kyjov a Kroměříž

Kategorie: Články | 2020 | U14

Dva zápasy na palubovkách soupeřů a z nich plný bodový zisk. Takový byl víkend 3. a 4. října družstva BK Mohelnice v žákovské lize U14. V sobotním zápase naši basketbalisté porazili Jiskru Kyjov vysoko 100 : 51 bodům.V nedělním zápase naši hráči zvítězili nad Slavií Kroměříž 90 : 51 bodům, V obou zápasech naši hráči rozhodli o vysokém vítězství zlepšenou hrou ve druhých poločasech zápasů. Kromě Adama Gürbüze se naši hráči trápili při zakončování  podkošových situací a také při střelbě ze střední vzdálenosti. Obranná činnost v zápasech byla určitě lepší než vlastní zakončení, i když vítězné výsledky jsou poměrně přesvědčivé.

Střelecky byli v zápasech úspěšní: Adem Gürbüz 94, Petr Vaňourek 49, Jan Zapletal 22, Matěj Šupina 20, Robin Petřivalský 2,  Štěpán Hampl 2 body. Dále ještě nastoupili Jan Beran, Lukáš Rolinc, Tobiáš Čank a Vojtěch Macháček.

Ing. Milan Brádler