Úspěšný víkend holek U11

Úspěšný víkend holek U11

Kategorie: Články | 2021 | U11

Mohelnické družstvo děvčat U11 má za sebou velice úspěšný basketbalový víkend. V sobotu 15. 1. holky odehrály dva vítězné zápasy s družstvem z Třince doma. V neděli 16.1. odehrály další dva vítězné zápasy se stejným soupeřem u nich v Třinci. Tyto čtyři výhry znamenají pro družstvo důležité body a upevnění první pozice v tabulce. Holky jsou na prvním místě, když ze 14 zatím odehraných zápasů všechny vyhrály. Přesto, že sobotní utkání holky odehrály pouze v devíti a nedělní dokonce v osmi hráčkách, nechaly na hřišti všechno, co mohly. Kdo přišel fandit, mohl vidět už vcelku pěknou hru. Zejména v neděli se do hry zapojily všechny holky, byly vidět rychlé útoky i pěkné přihrávky, doskoky i obrana. Holky hrály nesobecky jako jeden tým a to se cení. Jak v sobotu, tak v neděli se střelecky prosadily všechny hráčky.

Body v sobotu: Kárová 32, Nejedlá 20, Kučerová 17, Nejezchlebová 16, Zimová 8, Činčarová 7, Kaplová 6, Pallová Daniela 4, Pallová Denisa 4.

Body v neděli: Kárová 48, Nejezchlebová 30, Činčarová 12, Kaplová 12, Zimová 10, Pallová Denisa 9, Pallová Daniela 8, Kučerová 8.

Trenérka Lenka Kárová