Holky U15 – potkaly se u Kolína

Holky U15 – potkaly se u Kolína

Kategorie: Články | 2022 | U15

Holky U15 se v sobotu 18. 3. vydaly na ligové utkání do Kolína. Z původních ambic potrápit soupeře, potažmo oplatit hratelnému družstvu domácí porážku, v důsledku marodky sešlo, takže se celý zápas odvíjel spíše ve stylu večerníčku „Pojďte pane, budeme si hrát“.

Naše obranná hra ve stylu šneka zalezlého v ulitě, který jenom sem tam vystrčil růžky, měla problémy s koncentrací a se správným spacingem a timingem. Kdy správně zatlačit na hráčku s míčem, a kdy správně odstoupit ze slabé strany a vypomoct. Pivotky soupeře nám zatápěly po celý zápas nejenom na doskoku, ale i v důsledném zakončování.

V útoku nás trápila velice špatná efektivita v zakončování. Spousta špatných rozhodnutí, kdy najet do bedny, nebo kdy nahrát na lépe postavenou spoluhráčku. Úspěšnost našich splašených a naprosto nepřipravených střel byla mizerná až hanba.

Vzhledem k výše uvedenému je až s podivem, že jsme od Kolína, který taky nebyl úplně v kompletní sestavě, nedostali naloženo mnohem víc. Jenom nás to utvrdilo v přesvědčení, že na Kolín, který opanuje první místo v tabulce máme. Jenom se musíme konečně sejít v top sestavě a zahrát to, co umíme. Další šanci budeme mít na turnaji v Ostravě, takže Kolíne těš se, protože my už se těšíme ;-).

Kolín – BK Mohelnice 65:33 (14:7; 30:12; 44:19)

Body v zápase: Gürbüz Helena 11, Kučerová Marie 10, Šafářová Anna 8, Macháčková Barbora 4, Jořenková Eliška, Mekysková Eva, Veselá Karolína a Stárková Martina bez bodu.

Šestky celkem (6/14; 43 %): Šafářová 1/1, Gürbüz 3/4, Kučerová 2/8.

Trojky (celkem 3): Šafářová 1, Kučerová 2.

Basketu zdar, trenér týmu díivek.