Žákovská liga U15 chlapců – 6. a 7. kolo

Kategorie: Články | 2021 | U15

Další dva zápasy na palubovkách soupeřů odehráli v žákovské lize U15 hráči BK Mohelnice. V sobotu 16. října prohráli s BK Point Frýdek Místek 56 : 90 bodům, když se v prvních dvou čtvrtinách nevyrovnali s tvrdou obrannou hrou soupeře. V nedělním zápase naši basketbalisté prohráli po vyrovnaném boji s BK Nový Jičín poměrem 63 : 67 bodům. Celý zápas museli naši hráči dotahovat náskok soupeře z první čtvrtiny, bohužel se jim nepovedlo ho úplně smazat. Ale i přes obě porážky na hřištích soupeřů předváděli dobrý basketbal, v obou zápasech rozhodla ve prospěch soupeřů jejich větší herní jistota podkošových hráčů.

Střelci v obou zápasech: Matěj Šupina 48, Jan Zapletal 46, Robin Petřivalský 14, Daniel Kormaník 8, Štěpán Hampl 4 a Matěj Mršťák 2 body. Dále ještě nastoupili Lukáš Rolinc a Jan Beran.