ilustrační

Žákovská liga U15 chlapců - 9. kolo

Kategorie: Články | 2021 | U15

V úterý 14.12. dohrávali hráči U15 odložené utkání se Snakes Ostrava. Favorizovaní hráči Snakes zvítězili vysoko 123:43 bodům. Za naše družstvo nastoupil poprvé i další hostující hráč, Jakub Ptáček. Střelecky se v tomto zápase prosadili: Matěj Šupina 13, Jan Zapletal 11, Rostislav Šnobl 7, Daniel Kormaník 5, Jakub Ptáček 4 a Matěj Mršťák 3 body. V zápase ještě nastoupili Robin Petřivalský, Štěpán Hampl, David Zapletal a Jan Beran. Ze 14 odehraných zápasů první poloviny ŽL U15 dokázali naši hráči zvítězit ve 3 zápasech, ve zbývajících 11 zápasech zvítězili jejich soupeři. V konečné tabulce skupiny „E“ patří našemu družstvu šestá příčka z osmi účastníků. Další soupeře nám pro druhou část soutěže určí zbývající zápasy ve skupinách. Nejlepší celky na 1. a 2. místech ze skupin ŽL budou zařazeny do dvou skupin extraligy, družstva z nepostupových míst budou pokračovat v nově vytvořených skupinách ŽL.

Ing. Milan Brádler